Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Заборона Партії регіонів: сьогодні суд розгляне скаргу на бездіяльність Мін'юсту

  • Розсилка
  Заборона Партії регіонів: сьогодні суд розгляне скаргу на бездіяльність Мін'юсту

  Суд може зробити перші кроки для заборони Партії регіонів

  Сьогодні, 6 грудня, в Окружному адміністративному суді Києва відбудеться засідання за позовом, яким вимагається визнати протиправною бездіяльність Міністерства юстиції відносно заборони діяльності Партії регіонів. Про це йдеться у статті «Главкома» «Життя після смерті. Хто і навіщо будить Партію регіонів?».

  Позов подала громадська організація «Загальноукраїнське бюро розслідувань» ще у серпні. Громадськість вимагає від Кабміну скасувати реєстрацію партії Януковича.

  «В липні ми звертались до Мін’юсту з відповідним зверненням, бо це – єдиний орган, що може звернутись до суду щодо ініціативи заборони партії», – розповідає перший заступник голови «Загальноукраїнського бюро розслідувань» правозахисник Олександр Ліпашов.

  За словами правозахисника, у відповідь Мін’юст надіслав листа, що не має будь-якої інформації щодо порушення чинного українського законодавства з боку Партії регіонів чи його представників. «Правоохоронні органи їм такого повідомлення не надавали. Тож ми тепер намагаємось через суд змусити Мін’юст все-таки скасувати реєстрацію», - додав він.

  Детальніше читайте у статті «Главкома» «Життя після смерті. Хто і навіщо будить Партію регіонів?»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ