Загострення в Ємені: південна перехідна рада взяла контроль над Аденом

  Прихильники Абд-Раббу Мансура Хаді утримують лише президентський палац
  Жителі Адена – головного портового міста Ємену – повідомляють про те, що сили сепаратистського об’єднання Південна перехідна рада взяли під контроль місто після двох днів боїв. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters. У вівторок було захоплено останні укріплення прихильників президента Абд-Раббу Мансура Хаді в районі Дар
  • 30 Сiчня, 12:43
  • Розсилка
  Аден
  Аден

  Прихильники Абд-Раббу Мансура Хаді утримують лише президентський палац

  Жителі Адена – головного портового міста Ємену – повідомляють про те, що сили сепаратистського об’єднання Південна перехідна рада взяли під контроль місто після двох днів боїв. Про це повідомляє інформаційне агентство Reuters.

  У вівторок було захоплено останні укріплення прихильників президента Абд-Раббу Мансура Хаді в районі Дар Саад. Під контролем уряду залишається лише президентський палац. Південну перехідну раду, яка була створена в 2017 році і виступає за незалежність південного Ємену, активно підтримують Об’єднані арабські емірати.

  Такий розвиток подій може поставити під загрозу наступальні операції проти повстанців-хуситів, які контролюють північно-західну частину країни і столицю Сану. 

  Раніше повідомлялося, що у місті Аден 29 січня відбулися збройні зіткнення між прихильниками незалежності Південного Ємену і урядовими формуваннями, в результаті пригоди загинули 12 людей, ще більше сотні поранено.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ