Запис з відеокамер показав, хто насправді був за кермом авто Димінського перед смертельною ДТП

Запис з відеокамер показав, хто насправді був за кермом авто Димінського перед смертельною ДТП

Провину за ДТП взяв на себе 43-річний охоронець Димінського

Львівські медіа отримали відео з міських камер спостереження, де чітко простежується, що за кермом автомобіля Мercedes, який скоїв смертельну ДТП, перебував чоловік у білій сорочці із коротким рукавом. 

Саме такий вигляд мав Петро Димінський, котрого очевидці зняли на відео на місці аварії. Про це повідомила інформаційна агенція ZAXID.NET, яка отримала від ЛКП «Муніципальна дружина» запис камер відеоспостереження перед ДТП.

«На відео з міських камер відеоспостереження автомобілем  Mercedes S 65 AMG, який скоїв смертельну ДТП у селі Ямельня 18 серпня, керує чоловік у білій сорочці з коротким рукавом. У такій же сорочці очевидці зняли на відео Петра Димінського на місці аварії. Кортеж Петра Димінського виїхав від Львівської ОДА, де розташований офіс ФК «Карпати», о 14.29. За кермом автомобіля із державним номерним знаком АС0277ВР видно чоловіка у білій сорочці на короткий рукав»,- зазначається в інформації.

О 14.32 автомобіль Mercedes та позашляховик супроводу Lexus проїхали площею Торговою, поблизу ринку «Добробут». Камери знову зафіксували за кермом Mercedes того ж чоловіка у білій сорочці. В обох випадках Lexus охорони їде позаду Mercedes.

Через 23 кілометри і майже 40 хвилин, о 15.10, Mercedes із кортежу Димінського потрапив у ДТП, в якій загинула 31-річна мешканка села Ямельня Наталія Тріла.

Провину за ДТП взяв на себе 43-річний охоронець Димінського. Галицький районний суд Львова 19 серпня обрав для нього запобіжний захід – двомісячне перебування під вартою без права внесення застави.

22 серпня слідчі знайшли неспростовні докази того, що за кермом автомобіля Mercedes, який потрапив у ДТП, була не згадана особа. Того ж дня Димінський, який мав статус свідка, вилетів на приватному літаку зі Львова до Женеви.

Нагадаємо, Луценко впевнений, що за кермом авто Димінського під час смертельного ДТП був не охоронець.

Як відомо, автомобіль відомого львівського бізнесмена Петра Димінського став учасником ДТП, у якій загинула молода жінка. З інформацією видання Zaxid.net, ймовірно, за кермом був сам бізнесмен, однак ця інформація не була підтверджена.

Брат загиблої Степан Мацевко заявив, що за кермом автівки, що 18 серпня збила на смерть дівчину у Львівській області, перебував саме Петро Димінський.

Очевидці також зняли на відео олігарха Димінського на місці смертельного ДТП.

Національна поліція встановила відсутність провини охоронця Димінського у ДТП. Поліція вручила Димінському повістку на допит на 23 серпня.

Як відомо, сьогодні Димінський не прибув на допит у справі смертельної ДТП

Читайте також матеріал: Їм можна? Смертельні ДТП за участю олігархів


 

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: