Затриманий в Білорусі Павло Гриб розповів, як його вивезли в Росію

  19-річного українця викрали на території Білорусі 25 серпня
  Адвокату Андрію Сабініну вдалося зустрітися з утримуваним у краснодарському СІЗО 19-річним українцем Павлом Грибом. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook. «Зустрівся в СІЗО з Павлом Грибом. Виглядає нормально, але турбується, що без ліків. Також не вирішені побутові проблеми», - написав Сабінін. Він також додав, що не
  • 11 Вересня, 20:47
  • Розсилка
  <p>Павло Гриб</p>
<p>Фото з відкритих джерел &nbsp;</p>

  Павло Гриб

  Фото з відкритих джерел  

  19-річного українця викрали на території Білорусі 25 серпня

  Адвокату Андрію Сабініну вдалося зустрітися з утримуваним у краснодарському СІЗО 19-річним українцем Павлом Грибом. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

  «Зустрівся в СІЗО з Павлом Грибом. Виглядає нормально, але турбується, що без ліків. Також не вирішені побутові проблеми», - написав Сабінін.

  Він також додав, що не може коментувати суть обвинувачення Гриба більш докладно, оскільки дав підписку про нерозголошення.

  За його словами, Павло Гриб розповів про те, що його вивезли з Гомеля невідомі люди і передали іншим невідомим, а приблизно через пару днів в Смоленській області РФ був оформлений протокол затримання.

  Раніше повідомлялося, що зниклий в Білорусі син українського офіцера Павло Гриб знаходиться в СІЗО Краснодара за звинуваченням у тероризмі. Про це українському МЗС офіційно повідомили в РФ.

  МЗС України висловило рішучий протест російській стороні у зв'язку з безпідставним затриманням Павла Гриба і вимагає забезпечити його негайне повернення в Україну.

  Нагадаємо, 28 серпня колишній український офіцер Ігор Гриб на своїй сторінці в Facebook написав про зникнення в Білорусі свого 19-річного сина Павла, який вирушив до сусідньої країни ще 24 серпня. За словами батька, 19-річний українець виїхав до Гомеля на зустріч з дівчиною, з якою познайомився і спілкувався в соцмережах. Гриб вважає, що сина могли виманити й затримати російські спецслужби.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ