рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Зеленський за 100 млн грн збудує кордон з Кримом

  окупація
  • Розсилка
  Президент Володимир Зеленський 13 липня побував на адмінмежі Херсонської області з окупованою Росією Автономною республікою Крим. Фото пресслужби глави держави - Зеленський за 100 млн грн збудує кордон з Кримом
  Президент Володимир Зеленський 13 липня побував на адмінмежі Херсонської області з окупованою Росією Автономною республікою Крим. Фото пресслужби глави держави

  Україна виділила кошти на будівництво контрольних пунктів на адмінмежі з окупованим Кримом

  Державне підприємство «Укрінтеравтосервіс» 13 серпня оголосило тендер на будівництво тимчасових контрольних пунктів в’їзду/виїзду (КПВВ) для автомобільного сполучення «Каланчак», «Чонгар» на адміністративній межі Херсонської області з окупованою Росією Автономною республікою Крим.

  Очікувана вартість закупівлі становить 96,27 млн грн, повідомляє «Главком» з посиланням на ProZorro.

  Під забудову планують задіяти земельну ділянку площею 5,91 га, яка розташована в Генічеському районі Херсонської області за межами села Чонгар на відстані 300 м від адміністративного кордону з Кримом.

  Будівництво передбачено здійснювати у дві черги. У першу входитиме облаштування режимної зони з відокремленням смуг в’їзд/виїзд за допомогою огорожі та розміщенням на відведеній території: адміністративно-службової будівлі та по обидва боки; будівлі поглибленого огляду транспортних засобів; контрольно-пропускних пунктів з тіньовими навісами над ними; митного контролю державної фіскальної служби; паспортного контролю державної прикордонної служби України; паспортного та митного контролю; вбиральні.

  Також на території режимної зони передбачено влаштувати вольєр для чотирьох службових собак; артезіанську свердловину; дизельну електростанцію; пожежні резервуари; очисні споруди та технологічні майданчики (для тимчасового зберігання автомашин і для сміттєвих контейнерів).

  Крім цього, планується виконати реконструкцію існуючої комплектної трансформаторної підстанції.

  Всі роботи мають завершити до 28 листопада 2019 року.


  Населений пункт Чонгар на межі з окупованим Кримом
  Населений пункт Чонгар на межі з окупованим Кримом

  Друга черга будівництва включатиме влаштування сервісної зони з розміщенням (на окремій території) будівель з тіньовими навісами біля кожного, а саме: центру надання адміністративних послуг; автостанції; будівлі відпочинку водіїв.

  Також на території сервісної зони передбачено влаштування очисних споруд; артезіанської свердловини; пожежних резервуарів, дизельної електростанції та майданчиків для тимчасового зберігання автомашин та для сміттєвих контейнерів.

  Здати виконані роботи, згідно з тендерною документацією, передбачено не пізніше 31 грудня 2020 року.

  Сам аукціон відбудеться 5 вересня.

  Як відомо, у липні президент Володимир Зеленський поставив завдання  перед новим головою Херсонської ОДА Юрієм Гусєвим до 20 грудня цього року завершити повне облаштування КПВВ на адмінмежі з окупованим Кримом. При цьому, очільник Херсонщини висловив застереження, що у реалізації проекту з облаштування КПВВ є такі ризики: корупційний, брак фінансування, а також порушення проектантами та генпідрядником договірних термінів проектування і будівництва.

  У червні Міністерство з питань окупованих територій повідомило про запровадження моніторингу на контрольно-пропускних пунктах в'їзду-виїзду на адміністративному кордоні (Чаплинка, Каланчак і Генічеськ) з анексованим Росією Кримом у формі анонімного анкетування.

  «Анонімне анкетування дозволить вивчити, а потім проаналізувати проблеми, з якими стикаються жителі тимчасово окупованого Криму», - сказав перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юсуф Куркчі.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ