Житель Одеської області знищував лісові насадження під виглядом санітарної вирубки
![Житель Одеської області знищував лісові насадження під виглядом санітарної вирубки](/img/article/4895/30_main-v1523697743.jpg)
Автомобіль порушника був відправлений на штрафмайданчик
Співробітники Подільського відділення поліції під час патрулювання поблизу села Вестерничани зупинили автомобіль «УАЗ», кузов якого був переповнений свіжевирубленою деревиною.
Як повідомили в прес-службі ГУНП, водій пред'явив документи на вантаж, але у поліцейських виникли сумніви в їх справжності. До з'ясування всіх обставин автомобіль був відправлений на штрафмайданчик. З'ясувалося, що зловмисник знищував лісові насадження під виглядом санітарної вирубки.
За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, суд виніс вирок поліцейським начальникам, які тероризували пилораму на Полтавщині. За даними досудового розслідування, у серпні 2017 року начальник поліції Овчаренко створив організовану групу з числа свого заступника та підлеглого з метою блокування діяльності місцевого ТОВ «Агат», яке займається обробкою деревини.
Коментарі — 0