ЗМІ: Коломойський дав свідчення НАБУ у справі про націоналізацію Приватбанку

  За інформацією ЗМІ, Коломойський детально розповів про те, як приймалося рішення про націоналізацію Приватбанку
  Олігарх Ігор Коломойський в Швейцарії дав свідчення НАБУ в справі про націоналізацію Приватбанку. Про це «Українській правді» стало відомо від двох співрозмовників - знайомого із ситуацією та співробітника правоохоронних органів. Детективи Антикорупційного бюро начебто записували ці свідчення в посольстві України в Швейцарії (Берн) у
  • 30 Листопада, 2017, 01:47
  • Розсилка
  Ігор Коломойський
  Ігор Коломойський

  За інформацією ЗМІ, Коломойський детально розповів про те, як приймалося рішення про націоналізацію Приватбанку

  Олігарх Ігор Коломойський в Швейцарії дав свідчення НАБУ в справі про націоналізацію Приватбанку.

  Про це «Українській правді» стало відомо від двох співрозмовників - знайомого із ситуацією та співробітника правоохоронних органів.

  Детективи Антикорупційного бюро начебто записували ці свідчення в посольстві України в Швейцарії (Берн) у 20-их числах листопада.

  За словами одного з них, Коломойський в своїх свідченнях назвав членами злочинного угруповання Макара Пасенюка, Валерію Гонтареву, Катерину Рожкову, а також детально розповів про те, як приймалося рішення про націоналізацію Приватбанку.

  Як повідомлялося, у грудні 2016 року уряд за пропозицією НБУ і акціонерів Приватбанку, найбільшими з яких на той момент були Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови.

  Декілька днів тому стало відомо, що Генпрокуратура домоглася від топ-менеджерів Приватбанку судових позовів до Коломойського і Боголюбова.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ