Одеситка завоювала «бронзу» на чемпіонаті з карате в Нідерландах

Одеситка Анжеліка Терлюга - Одеситка завоювала «бронзу» на чемпіонаті з карате в Нідерландах
    Одеситка Анжеліка Терлюга

Анжеліка Терлюга за весь турнір пропустила один удар

Одеська спортсменка Анжеліка Терлюга завоювала третє місце на етапі турніру Premier League - Karate 1 в Нідерландах. Про це повідомив департамент інформації міськради.

Третій етап престижних змагань відбувся в Роттердамі. У змаганнях виступили 645 спортсменів, які представляли 227 клубів з 69 країн. У складі збірної України Одесу на турнірі представила Анжеліка Терлюга, яка виступала у ваговій категорії до 55 кг.

За весь турнір спортсменка пропустила всього один результативний удар, але саме він не дозволив їй вийти у фінал.

Однак Анжеліка продовжила боротьбу за бронзову медаль, яку здобула в протистоянні з естонкою Лі Лірісман (1: 0).

Джерело: Вікна Одеса