Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Школярам Одеської області розкажуть про безпеку в Інтернеті

  • Розсилка
  Школярам Одеської області розкажуть про безпеку в Інтернеті

  «Кібербезпека і захист дитини в онлайн-середовищі»

  З нового навчального року в школах Одеської області введуть факультативні заняття із безпечного поводження дітей в Інтернеті. Про це повідомив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин під час регіонального семінару для країн Європи і СНД «Кібербезпека і захист дитини в онлайн-середовищі».

  «З нового навчального року в школах Одеської області з'являться факультативні курси безпечної поведінки в Інтернеті. Важливо зробити Інтернет не тільки доступним для школярів, але й безпечним», — підкреслив заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин.

  Окрім того, за словами Сергія Колебошина, у деяких навчальних закладах Овідіопольського району та в місті Одеса тестують спеціальне програмне забезпечення, що гарантує безпеку школярів в мережі Інтернет. Проект реалізується спільно з Одеською
  національною академією зв'язку імені Попова, на базі якого функціонує Міждержавний центр із захисту дітей у мережі Інтернет. Одним із завдань його роботи є надання технічної допомоги з обмеження доступу до нецільових ресурсів в Інтернеті у навчальних закладах.

  Нагадаємо, наразі в Одеській області 91 школа на 100% забезпечена технологією WI-FI. Також у цьому році в регіоні буде на 100% завершено підключення шкіл до високошвидкісного Інтернету - наразі цей показник дорівнює 98%.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ