Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Березівському районі двоє дітей-сиріт отримали квартири

  • Розсилка
  У Березівському районі двоє дітей-сиріт отримали квартири

  За минулий рік в Одеській області житлом було забезпечено 147 дітей з числа сиріт і позбавлених батьківського піклування

  Ключі від нових квартир передали студенту Миколі Шайтан і Анастасії Гончарук, яка самостійно виховує малолітню дитину. Про це повідомили в Березівській районній державній адміністрації.

  «Завдяки коштам субвенції з державного бюджету ще двох дітей-сиріт забезпечено житлом. Це — однокімнатні квартири з усіма зручностями, які повністю готові до експлуатації. Обидві знаходяться у місті Березівка», — підкреслив в.о. голови Березівської РДА Сергій Лоскутніков.  Зазначимо, раніше квартиру отримала 23-річна березівчанка Олена Проскурова, яка самостійно виховує двох дітей.

  Нагадаємо, протягом 2018 року в Одеській області житлом було забезпечено 147 дітей з числа сиріт і позбавлених батьківського піклування. Це є одним із найвищих показників в Україні.

  Водночас в Одеській області підготували перших патронатних вихователів. Після отримання рекомендацій до них влаштовуватимуть дітей, які через складні життєві обставини тимчасово не можуть проживати разом із батьками.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ