Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Одесі створено «гарячу лінію» для вагітних та молодих мам

  • Розсилка
  В Одесі створено «гарячу лінію» для вагітних та молодих мам

  В Одеському пологовому будинку №7 відкрито цілодобову телефонну «гарячу лінію» з питань, пов'язаних з вагітністю та пологами

  В Одеському пологовому будинку №7 почала працювати цілодобова «гаряча лінія» для вагітних жінок і молодих мам. За телефоном «гарячої лінії» одеситки можуть отримати консультацію кваліфікованого фахівця з усіх питань, пов'язаних з веденням вагітності, постановкою на облік, підготовкою до пологів, лікуванням гінекологічних захворювань. Також жінки, які народили дитину, можуть проконсультуватися з питань годування та догляду за малюком. 

  На запитання відповідає черговий лікар пологового будинку, який за необхідності більш докладної медичної консультації дає інформацію, куди можна звернутися. 


  Телефони «гарячої лінії» пологового будинку №7: (099) 737 49 33; (068) 057 27 05. 

  Крім того, з листопада нинішнього року в пологовому будинку №7 відкрився кабінет лікування патологій шийки матки. Кабінет оснащений сучасною апаратурою - відеокольпоскопи з двома моніторами та апаратом високочастотної електрохірургії, що дозволяє швидко і безболісно проводити біопсію і радіохвильове лікування захворювань шийки матки. 

  Час роботи кабінету: щодня з 9:00 до 15:00. 

  Консультації та запис за телефонами: (093) 80 24 255, (067) 97 55 564. 
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ