Володимир Гройсман підтримав проект Максима Степанова BeSmart

  Всього за тиждень після презентації платформу відвідали 100 тисяч чоловік
  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав освітній проект одеського губернатора Максима Степанова - безкоштовну онлайн-платформу з підготовки до ЗНО. Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук. «Гарна новина: зроблено ще один крок до якісної і доступної освіти для кожного українця - тепер по всій території України доступна
  • 15 Лютого, 12:20
  • Розсилка
  Володимир Гройсман
  фото: Уніан
  Володимир Гройсман

  Всього за тиждень після презентації платформу відвідали 100 тисяч чоловік

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав освітній проект одеського губернатора Максима Степанова - безкоштовну онлайн-платформу з підготовки до ЗНО. Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.

  «Гарна новина: зроблено ще один крок до якісної і доступної освіти для кожного українця - тепер по всій території України доступна онлайн-платформа з підготовки до Зовнішнього незалежного оцінювання BeSmart. Це важливий крок, який дозволить українським школярам якісно підготуватися до ЗНО та продовжити освіту за спеціальністю мрії»,- підкреслив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

  В Одеській ОДА також зазначили, що всього за тиждень після презентації платформу відвідали 100 тисяч чоловік. З них 15 тисяч вже зареєструвалися і почали навчання і підготовку до ЗНО.

  «Наш проект підтримано урядом України. Дякую прем'єр-міністру Володимиру Гройсману за високу оцінку»,- написав Максим Степанов на своїй сторінці в Facebook.

  Нагадаємо, 5 лютого безкоштовну онлайн-платформу з підготовки до ЗНО BeSmart за підтримки МОН вивели на всеукраїнський рівень. Раніше проект працював в Одеській області і продемонстрував позитивні результати. Зокрема, за підсумками 2017 року, результати учнів, які готувалися за допомогою BeSmart, виявилися на 20-25 балів вище, аніж середній бал по країні. Окрім того, Одеська область стала першою серед областей України з англійської мови.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ