Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Мільярди на дно: фоторепортаж із затонулого судна

  • Розсилка
  Мільярди на дно: фоторепортаж із затонулого судна

  Втрати завжди неприємні, особливо коли мова йде про велику суму грошей

  Ця історія про аварію, що обійшлася власникам судна «Costa Concordia» в 1,5 мільярда євро. Трагедія трапилася 13 січня 2012 року.

  До вашої уваги представлено фоторепортаж з корабля, знятий через два роки після трагічних подій. Колишньої розкоші в оформленні круїзного лайнера не залишилося.

  Але почати варто з розповіді про трагедію.

  Останній маршрут відомого лайнера називався «7 ночей середземноморської зими». У маршруті було зазначено кілька портів в італійських містах, а ще в Барселоні і Марселі. Трагедія сталася о 22 годині, коли корабель потрапив на кам'яний риф поблизу селища Джильо-Порто, італійський острів Джильо. Новоутворена пробоїна привела до затоплення лайнера. Евакуація почалася негайно, тому багато членів екіпажу і пасажири незабаром опинилися на березі.  За офіційними даними відомо, що лайнер змінив заданий спочатку курс і підійшов до берега на неприпустимо малу відстань. Капітан судна Франческо Скеттіно не заперечував, що навмисно підвів корабель в небезпечну близькість до берега. Він робив це не в перший раз для того, щоб привітатися з колишнім капітаном «Costa Concordia», які проживають на Джильо.

  Досі незрозуміло, чому судно відхилилося на цілих 3-4 милі від потрібного курсу на маршруті, який проходило 52 рази за рік. До того ж не ясно, чому через пробоїну лайнер затонув так скоро. Є версії, що пошкодження були лише половиною біди, до трагедії могли призвести втручання людського фактора або технічна поломка, а може і все разом.

  Фотографії з «Costa Concordia», що стояв господарям 1,5 млрд євро, з моменту підняття з мілини і до утилізації:  Джерело: Super Cool Pics

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ