Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Розкіш, відтворена в металі. Як виглядає автопарк українських прокурорів

  • Розсилка
  Як виглядає автопарк українських прокурорів - Розкіш, відтворена в металі. Як виглядає автопарк українських прокурорів
  Як виглядає автопарк українських прокурорів

  Завдяки кампанії е-декларування «Главком» дослідив, як живуть керівники обласних прокуратур і якими автомобілями володіють вони та їхні родини

  Наприклад, прокурор Вінницької області В`ячеслав Соколовий, який працює в органах прокуратур з кінця 90-х, минулого року отримав право користування на позашляховик Toyota Land Cruiser. Машиною, відповідно до декларації, володіє його батько.  Син прокурора Кіровоградської області Анатолія Коваленка Ігор у 2015 році також придбав коштовну річ – новеньку Volvo V40 Cross Country майже за 700 тис. гривень. Власник машини пішов стежкою батька – обіймає посаду прокурора Одеської місцевої прокуратури №3, задекларував у 2015 році 89 тис. гривень зарплати та близько 150 тис. гривень доходу від відчуження іншого майна.

  У родині Коваленків, яка задекларувала понад мільйон гривень, шведські автівки – у пошані. Прокурор Кіровоградської області Анатолій Коваленко чотири роки тому придбав Volvo XC90, а його дружина Анжеліка трохи раніше стала власницею Volvo XC60.  Повну версію статті «Бути прокурором удвічі вигідніше, ніж поліцейським. Що показали е-декларації» читайте за посиланням.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ