Плавець Романчук взяв четверте золото за п'ять днів

Ще одну нагороду в Токіо завоювала Дарина Зевіна

У другий день восьмого етапу Кубка світу з плавання, який проходив у Токіо, українські спортсмени завоювали дві нагороди.

Золото в свою скарбничку поклав Михайло Романчук. Уродженець міста Рівне став найкращим на 1500-метрівці вільним стилем. Наш співвітчизник подолав дистанцію за 14:26.39. Романчук на 4 секунди випередив угорця Гергея Дьюрта і на 20 секунд німця Поля Зелльмана, який посів третє місце.

Для Михайла це золото стало вже четвертим за останніх 5 днів. Раніше українець в Токіо переміг на дистанції 400 метрів вільним стилем, а 22 жовтня в Сінгапурі взяв дві нагороди найвищої проби (400 і 1500 метрів вільним стилем).

Ще одну нагороду завоювала Дарина Зевіна, яка показала третій час у 100-метрівці на спині. Українка трохи більше секунди програла триразовій олімпійській чемпіонці угорці Катінка Хоссу, яка в Ріо в цій дисципліні також взяла золото. Другою стала австралійка Емілі Сібом.