Кубок світу з біатлону. Підгрушна фінішує у топ-10 в гонці переслідування на етапі Кубка свтіу

Всі українки змогли пробратися в ТОП-25 гонки переслідування

Українська біатлоністка Юлія Джима не змогла розвинути бронзовий успіх в спринтерській гонці першого етапу Кубка світу в шведському Естерсунді.

Стартувавши з третьої позиції в гонці переслідування, Джима допустила 5 промахів і фінішувала лише 21-ю.

Кращою українкою стала Олена Підгрушна - вона промахнулася лише одного разу, видала фірмове останнє коло і зуміла піднятися в підсумку з 28-го на 9-е місце.

Валя Семеренко відстрілялася чисто і відіграла шість позицій - 16-е місце. Віта Семеренко - 18-а (3 промахи), Анастасія Меркушина - 25-а (2).

Перемогу в гонці несподівано відсвяткувала Деніз Херрманн, яка закрила 18 з 20-ти мішеней. Вона дала збій лише на третій стрільбі, промахнувшись двома останніми пострілами, тим самим створивши інтригу в гонці. Втім, на останній стрільбі Херрманн відстрелялася чисто, після чого знищила на дистанції француженку Жустін Бреза, яка фінішувала другою.

Третьою закінчила гонку Марта Олсбю з Норвегії, яка на останньому колі не зазнала особливої небезпеки від італійки Лізи Вітоцці. Кращий прорив в гонці на рахунку Ірини Кривко з Білорусі - з 53-ї на 22-у позицію.

За випадковим збігом часу переслідування кращий результат у Деніз Херрманн, вона ж стала кращою на дистанції. Що стосується українок, то тут двічі кращою стала Олена Підгрушна.