Чемпіонат світу з футболу для Саудівської Аравії розпочався з розгромної поразки

Фото з twitter.com/teamrussia

На Чемпіонаті світу 2018 року з футболу відбувся матч-відкриття

У прем’єрному поєдинку Чемпіонату світу збірна Росії спокійно розібралася з командою Саудівської Аравії.

Гості непогано розпочали матч, намагаючись тримати м’яч і володіти ініціативою. Але одна з перших атак росіян завершилася голом.

Під кінець тайму господарі забили вдруге, а у другому таймі довели справу до розгромного рахунку – 5:0.

Зауважимо, що важку травму отримав гравець збірної Росії Алан Дзагоєв. А Денис Черишев, який його замінив, у підсумку зробив дубль.

У цій групі також грають Єгипет та Уругвай.

Чемпіонат світу 2018 року з футболу

Група A

Росія – Саудівська Аравія – 5:0 (2:0)

Голи: 1:0 – Газинський (12), 2:0 – Черишев (43), 3:0 – Дзюба (71), 4:0 – Черишев (90), 5:0 – Головін (90+4)

Росія: Акінфєєв, Ігнашевич, Кутєпов, Фернандес, Жирков, Головін, Газинський, Самедов (Кузяєв, 64), Зобнін, Дзагоєв (Черишев, 24), Смолов (Дзюба, 70)

Саудівська Аравія: Аль-Маюф, Хаусауї, Аль-Шахрані, Аль-Брейк, Хаусауї, Аль-Джассім, Отайф (Аль-Муваллад, 64), Аль-Шехрі (Бахебрі, 74), Аль-Досарі, Аль-Фарадж, Аль-Сахлауї (Ассері, 85)

Попередження: Головін (88), Аль-Джассім (90)