Чемпіонат світу з футболу. Росія вийшла на Іспанію, а Португалія – на Уругвай

Кріштіану Роналду. Фото взяте з fifa.com

Стали відом перші пари 1/8 фіналу

У понеділок, 25 червня, на Чемпіонаті світу 2018 року з футболу розпочався третій ігровий тур.

Отже, визначилися і перші пари 1/8 фіналу турніру.

Так, збірна Іспанії зіграє з Росією, а Уругвай – з Португалією.

Португальці увесь другий тайм матчу проти Ірану вели у рахунку. Кріштіану Роналду навіть не реалізував пенальті. І це ледь не коштувало його команді перемоги. Суперники зрівняли рахунок наприкінці другого тайму, але вирвати три очки їм все ж не вдалося.

Саме цей пропущений м’яч і відкинув Португалію на друге місце, адже у паралельній зустрічі Іспанія зуміла вирвати нічию у Марокко.

В обох команд однакова різниця забитих і пропущених м’ячів, але іспанці забили на один гол більше (6:5), ніж їхні конкуренти (5:4).

У групі A Уругвай і Росія розіграли між собою перше місце. Латиноамериканці перемогли з розгромним рахунком і виграли боротьбу у цьому квартеті.