Дебютний гол Громова не допоміг «Зорі» уникнути поразки в матчі проти «Зірки»

Кропивницька «Зірка» в матчі 6 туру УПЛ перемогла луганську «Зорю» із рахунком 2:1

«Луганці» відкрили рахунок на 19 хвилині зустрічі. Дебютним голом за «Зорю» відзначився новачок команди Артем Громов. Проте, господарі поля дуже швидко відновили паритет. Команда Юрія Вернидуба ще не встигла відсвяткувати взяття воріт, як Амдауї зрівняв рахунок у протистоянні, забивши гол-красень. Після такого активного старту суперники продовжили грати на зустрічних курсах, демонстрували високі швидкості та по черзі створювали моменти. Врешті-решт на 30 хвилині зустрічі після штрафного удару м'яч на свій рахунок записав Прядун.

У другому таймі «Зірка» та «Зоря» також показали красивий футбол, проте голів глядачі більше не побачили. У підсумку суддя зафіксував вольову перемогу команди з Кропивницького із рахунком 2:1. Таким чином «Зірка» здобуває першу перемогу у сезоні та тепер має в активі 5 залікових пунктів.