Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Київщина виділила майже два мільйони гривень на фінансування 40-ка перспективних спортсменів

  • Розсилка
  Керівник управління спорту КОДА Сергій Тимофеєв серед інших відзначив тренера з вільної боротьби Анатолія Гуральського - Київщина виділила майже два мільйони гривень на фінансування 40-ка перспективних спортсменів
  Керівник управління спорту КОДА Сергій Тимофеєв серед інших відзначив тренера з вільної боротьби Анатолія Гуральського
  Світлана Вербицька

  При управлінні спорту КОДА створили резервну збірну з олімпійських видів спорту

  Відзначаючи найкращих спортсменів і тренерів Київщини, керівник управління спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв розповів про деталі створення у 2018 році резервної штатної збірної команди Київської області з олімпійських видів спорту, до складу якої входить 40 офіційно працевлаштованих спортсменів.  Цьогоріч на цих атлетів, які є членами молодіжних, або кандидатами до національних збірних з обласного бюджету виділена сума близько 1,9 млн грн.

  За словами пана Тимофєєва, у 2017 році управлінням фізичної культури і спорту також започаткувало програму забезпечення «Стипендіями видатних, молодих та перспективних спортсменів і їх тренерів». Торік загальна сума стипендій сягала 1,2 мільйона гривень. У 2019 році розмір стипендійного фонду розглядатиметься на найближчій сесії Київської облради.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ