Клуб Романа Зозулі зберіг прописку у другому за силою дивізіоні чемпіонату Іспанії

Роман Зозуля бореться за м'яч

Для цього «Альбасете» вистачило зіграти внічию в останньому турі

«Альбасете» українського нападника Романа Зозулі зберіг прописку в іспанській Сегунді (другий за силою футбольний дивізіон).

Перед останнім туром в активі клубу було 48 очок.

Стільки ж мала «Леонеса», а от «Альмерія» відставала на один бал. Саме ці три команди і вирішували, хто ж них вилетить із Сегунди.

«Альбасете» на виїзді зіграв унічию з «Тенерифе» (1:1), тому доля збереження прописки на майбутній сезон вирішувалася у паралельних матчах.

Щоправда, «Леонеса» поступилася «Нумансії» (1:2), тому стало ясно, що клуб Зозулі і надалі виступатиме у Сегунді.

Зауважимо, що вилетіла з ліги у підсумку саме «Леонеса», адже «Альмерія» відстояла рятівну нічию у поєдинку з Луго (1:1).

Щодо самого Романа, то у зустрічі з «Тенерифе» він провів на полі 74 хвилини.

Його «Альбасете» вийшло вперед на 25-й хвилині, коли забив Сесар, а господарі відігралися якраз після заміни Зозулі – на 75-й хвилині.

Нагадаємо, фанати «Альбасете» благають Зозулю залишитися у команді. А сам Роман поки не знає, де продовжить кар'єру.