Кубок України з баскетболу (жінки). «Динамо» стало третім учасником Фіналу чотирьох

У матчі-відповіді підопічні Володимира Рижова знову перемогли «Інтерхім»

«ІнтерХім» склав повноваження володаря трофею

Київське «Динамо» вийшло до фіналу чотирьох Кубку України серед жінок.

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

У матчі-відповіді підопічні Володимира Рижова знову перемогли «Інтерхім». Але цього разу набагато більш переконливо - 85:52.

Одеситкам потрібно було відіграти у повторній грі п'ятиочкове відставання, але вони не змогли стримати динамівських атак. Ключовою у матчі стала друга чверть, яку столичні баскетболістки виграли 27:8.

Це дозволило піти на перерву з перевагою у 25 очок. Звісно, вже тоді стало зрозуміло, що «Інтерхім» складе повноваження володаря почесного трофею. Але і після перерви Рижов не дав своїм підопічним розслабитися.

У третій чверті «біло-сині» додали до своєї переваги ще 10 очок. В заключній чверті «Динамо» утримало «Інтерхім» на очковій відстані і заслужено продовжить боротьбу за кубок.

Раніше до Фіналу чотирьох кваліфікувалися «Чайка» і «Львів».