Ліга чемпіонів: пристрасті в Мілані, розгром у Мадриді та всі результати 6 листопада

«Манчестер Сіті» втратив одразу двох воротарів
УЄФА

У Лізі чемпіонів зіграно матчі 4 туру групового етапу

Команди Ліги чемпіонів зіграли 6 листопада другу частину матчів 4 туру групового етапу.

«Реал» розгромив у Мадриді «Галатасарай». Лише фінальний свисток зупинив побиття гостей. При цьому форвард господарів Бензема повторив досягнення Ліонеля Мессі – забив у 15-му поспіль сезоні Ліги чемпіонів. Його другий гол став 50-м у Лізі чемпіонів за мадридців. «Реал» позбавив «Галатасарай» шансів на вихід у 1/8 фіналу.

Гаряче було й Мілані, де «Аталанта» зустрічалася з «Манчестер Сіті». Гості наприкінці першого тайму не реалізували пенальті, а в кінці матчу залишилися в меншості. При цьому англійці втратили одразу двох воротарів. Спочатку Гвардіола замінив у перерві Едерсона, а потім вилучили Клаудіо Браво, який замінив його. У ворота вийшов захисник Кайл Вокер, який невдовзі відбив штрафний нашого Руслана Малиновського.

Група А
«Реал» (Іспанія) – «Галатасарай» (Туреччина) – 6:0
Голи: 1:0 – Родріго (4). 2:0 – Родріго (7). 3:0 – Рамос (14, з пенальті). 4:0 – Бензема (45). 5:0 – Бензема (81). 6:0 – Родріго (90+3)

«Парі Сен-Жермен» (Франція) – «Брюґґе» - 1:0
Гол: Ікарді (22)

Становище команд: ПСЖ – 12, Реал – 7, Брюґґе – 2, Галатасарай – 1

Група В
«Црвена Звєзда» (Сербія) – «Тоттнем» (Англія) – 0:4
Голи: 0:1 – Ло Чельсо (34). 0:2 – Сон Мін (57). 0:3 – Сон Мін (61). 0:4 – Ериксен (85)

«Баварія» (Німеччина) – «Олімпіакос» (Греція) – 2:0
Голи: 1:0 – Левандовськи (69). 2:0 – Перішич (89)

Становище команд: Баварія – 12, Тоттнем – 7, Црвена Звєзда – 3, Олімпіакос – 1