Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  НБУ заборонив ПриватБанку проводити фінансові операції з «Динамо»

  • Розсилка
  НБУ заборонив ПриватБанку проводити фінансові операції з «Динамо»

  У столичного клубу фінансові проблеми

  15-16 червня ПАТ КБ ПриватБанк повторно зупинив надання кредитних траншів для ФК «Динамо», які гарантуються депозитом.

  У відповідь на запит клубу, ПриватБанк повідомив, що одержав лист від Національного банку України за підписом заступника голови Рожкової К. В., інформує офіційний сайт біло-синіх.

  Зазначається, що саме на підставі цього листа ПриватБанк припинив надання траншів за кредитною лінією.

  Також ФК «Динамо» офіційно повідомив, що рішення НБУ про пов’язаність клубу з ПАТ КБ ПриватБанк і наказ щодо блокування рахунків були скасовані у судовому порядку 20.03.2017.

  У клубі наполягають на тому, що банківські послуги не надаються у необхідному обсязі, оскільки клуб позбавлений доступу до кредитних траншів, які є основним джерелом його фінансування.

  «Таким чином, на наше переконання, НБУ здійснює не властиві йому функції, оскільки реальні дії керівництва НБУ та особисто пані Рожкової ставлять клуб у безвихідне матеріальне становище, порушують конституційні права членів трудового колективу та перешкоджають статутній діяльності ТОВ ФК «Динамо» Київ», - йдеться у заяві клубу.

  «Ми маємо незаперечні документальні підтвердження (офіційне листування), які свідчать про неупередженість і достовірність даних, що оприлюднюються у ЗМІ уповноваженими особами ФК«Динамо» стосовно проблем з фінансуванням клубу», - додається.

  Зокрема, як зазначається, клубу вкрай необхідні кошти для «виплати заробітної плати гравцям і працівникам клубу за травень, своєчасних розрахунків з виконавцями робіт по реконструкції стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського».

  «Однак, керівництвом ПриватБанку зазначена заявка не виконується з невідомих причин. На нашу думку, об’єктивні підстави для таких дій відсутні. Клуб відповідно до вимог договору своєчасно сплачував належні відсотки за користування кредитом і здійснював погашення для відновлення лінії», - повідомляє прес-служба київського клубу.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ