Фото Getty Images - Олімпіада-2018. У командних спринтах золоті нагороди здобули лижники зі США та Норвегії
    Фото Getty Images

Американки перемогли у змаганнях жінок, а норвежці були найшвидшими серед чоловіків

Збірні США та Норвегії виграли золоті медалі командних спринтів з лижних перегонів на Олімпіаді у Пхьончхані.

У жінок несподівану перемогу здобули американки Кіккан Рендалл і Джессіка Діггінс.

Вони на дві десяті секунди на фініші випередили фавориток гонки – Шарлотт Каллу та Стіну Нільссон зі Швеції.

Маріт Бйорген і Майкен Касперсен Фалла з Норвегії відстали від переможниць на три секунди та стали бронзовими призерками.

У чоловіків норвежці Мартін Йонсруд Сундбю та Йоганнес Гьосфлот Клебо виграли фінішний спурт у своїх конкурентів.

Другими стали олімпійські атлети з Росії, а третіми – представники Франції.