Останніми учасниками чвертьфіналу Чемпіонаті світу з футболу стали Швеція й Англія

Фото взяте з fifa.com

Саме ці дві команди склали останню пару чвертьфіналістів

У вівторок, 3 липня, на футбольному Чемпіонаті світу 2018 року визначилися всі учасники 1/4 фіналу.

Передостаннім учасником даної стадії стала збірна Швеції.

Скандинави у загалом рівному поєдинку виявилися сильнішими за команду Швейцарії – з мінімальним рахунком 1:0.

Єдиний і вирішальний гол у звітному матчі забив шведський нападник Еміль Форсберг, якому допоміг рикошет від суперника.

Суперником Швеції у чвертьфіналі стане збірна Англії, яка вперше за 12 років зіграє на такій стадії мундіалів.

Англійці та колумбійці зіграли внічию, а тому все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті.

Тут форматна посміхнулася англійцям, адже вони жодного разу не вигравали «футбольну лотерею» на чемпіонатах світу. У підсумку – 4:3 по пенальті на користь збірної Англії, яка тепер має шанс пройти у півфінал.