Шевченко критично оцінив проведені національною збірною фінальні 5-7 хвилин матчу з Японією

Андрій Шевченко. Фото: Укрінформ

Втім, змістом гри головний тренер збірної України залишився задоволений

Збірна України з футболу провела переможний матч з Японією, але пропустила один гол у простій ситуації.

Про це заявив головний тренер національної збірної України з футболу Андрій Шевченко після товариського матчу зі збірною Японії у вівторок у бельгійському Льєжі.

«Я задоволений змістом гри. Наша друга гра вже набагато краща у контролі і м'яча, і гри. Окрім, звичайно, голу, який ми пропустили у найпростішій ситуації», - заявив тренер.

Водночас Шевченко критично оцінив проведені національною збірною фінальні 5-7 хвилин матчу.

«Втратили контроль гри. Незрозуміло, які рішення пішли. Ускладнили собі завдання. Дали можливість команді Японії повірити, що вони можуть повернутися у гру», - додав Шевченко.

Він також зазначив, що українці загалом добре контролювали м'яч та могли забити більше.

Нагадаємо, збірна України перемогла Японію з рахунком 2:1.

Як відомо, перемога над Японією стала першою для нашої національної команди у 2018-му році.

У свою чергу півзахисник нашої національної команди Руслан Ротань став третім футболістом, якому підкорився рубіж у 100 матчів в її складі.

Нагадаємо, 23 березня збірна України зіграла внічию з Саудівською Аравією.