Українці Тимощенко та Пермикіна здобули бронзу у фіналі Кубку світу з п'ятиборства

Павло та Валерія поступилися лише спортсменам з Італії та Кореї

Українська команда зуміла піднятися на п’єдестал пошани у фіналі Кубка світу із сучасного п'ятиборства, який відбувся в Астані (Казахстан).

Павло Тимощенко та Валерія Пермикіна здобули бронзові нагороди у змішаній естафеті (міксті).

Українці набрали 1378 балів, що дозволило їм обійти білоруських спортсменів у боротьбі за третю сходинку.

У фехтуванні і верховій їзді Тимощенко та Пермикіна були третіми, у плаванні – дев'ятими, а у «комбайні» (біг + стрільба) – четвертими.

Перемогли у міксті італійці (1386), другими фінішували представники Південної Кореї (1382).

В особистих змаганнях українці медалей не здобули.

У чоловічих змаганнях Павло Тимощенко (1394) фінішував 13-м. Юрій Федечко (1384) зайняв 15-те місце, а Денис Павлюк (1262) – 35-те.

Перші місця посіли представники Кореї (1431 і 1426 балів), а призову трійку замкнув ірландець (1425).

Жіночі змагання виграла австралійка, а Валерія Пермикіна показала 17-й результат.