Українець Ковбаснюк потрапив до топ-50 у гірськолижному спуску, переміг норвежець

Нарешті відбулися змагання зі швидкісного спуску

Українець Іван Ковбаснюк став 49-м у швидкісному гірськолижному спуску на Олімпіаді-2018 у Південній Кореї.

Змагання, які вже переносили, нарешті відбулися у Пхьончхані.

Ковбаснюк подолав дистанцію за 1:48.57 хв.

Від переможця Акселя Лунда Свіндаля з Норвегії Іван відстав на більш ніж вісім секунд.

Усього на ці змагання було заявлено 57 спорстменів, але двоє з них не вийшло на старт, а двоє не фінішувало. Таким чином, українець став п’ятим з кінця серед тих, хто дістався фінішу.

Срібна нагорода також дісталася команді Норвегії – її здобув Х’єтіль Янсруд. На третьому місці фінішував Беат Фойц зі Швейцарії.

І якщо перше та третє місце розділили менше двох десятих секунди, то четверта позиція відстала від переможця на півсекунди.