Українець побореться за медаль на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби

Ленур Теміров змагатиметься у поєдинку за бронзу

У другий день чемпіонату світу з греко-римської боротьби змагання продовжать представники категорій 55 кг, 63 кг, 72 кг і 82 кг.

На борців чекають втішні сутички, а також фінали, інформує офіційний сайт Федерації греко-римської боротьби України.

Ленур Теміров (63 кг) яскраво та впевнено пройшов попередні раунди, однак в 1/2 фіналу поступився одним балом представнику Узбекистану. Тепер він виступить у малому фіналі.

Також на килими вийдуть борці у вагових категоріях 60 кг, 67 кг і 87 кг.

Українці вболіватимуть за Дмитра Цимбалюка (60), Дениса Дем'янкова (67) і Жана Беленюка (87).

Нагадаємо, напередодні збірна України виборола дві медалі на чемпіонаті світу зі спортивної боротьби.

А днем раніше медаль найвищого ґатунку виборола Алла Черкасова у ваговій категорії до 68 кг.