Збірна України виборола ще дві медалі на Чемпіонаті світу зі спортивної боротьби

Оксана Лівач
/noc-ukr.org

Бронзовими призерками стали Оксана Лівач та Юлія Ткач

На світовій першості зі спортивної боротьби, яка триває в столиці Угорщини, українські спортсменки поповнили скарбничку нашої збірної ще двома медалями.

Бронзові нагороди здобули наші Оксана Лівач (50 кг) та Юлія Ткач (62 кг), інформує прес-служба НОК України.

Нагадаємо, днем раніше медаль найвищого ґатунку виборола Алла Черкасова у ваговій категорії до 68 кг.

Юлія Ткач, що виступає у ваговій категорії до 62 кг, перемогла у «бронзовій» сутичці угорку Маріанну Шаштін і здобула вже третю в кар’єрі нагороду чемпіонату світу.

У свою чергу Лівач, перемігши у напруженій сутичці Ріту Ріту з Індії, виборола право зійти на третю сходинку світового п'єдесталу у ваговій категорії до 50 кг.