Українка зупинилася за крок від п'єдесталу пошани на чемпіонаті Європи з фехтування

Олександра Корсак зупинилася у чвертьфіналі

Українські шаблістки завершили виступ в особистій першості на чемпіонаті Європи у Сочі.

За збірну України на цих змаганнях фехтували Олександра Бондар, Олександра Корсак, Валерія Проченко та Дарина Гонцова.

Усі українки змогли подолати груповий раунд, однак вже на стадії 1/32 фіналу між собою зустрілися Гонцова та Проченко.

Сильнішою виявилася друга, яка завершила бій на свою користь з рахунком 15:12, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

У наступному ж поєдинку Валерія не впоралася з туркенею Нісанур Ербіль (4:15) і завершила участь у змаганнях.

На цій же стадії зброю склала Бондар, яка поступилася майбутній віце-чемпіонці турніру Йоані Ілієвій з Болгарії (5:15).

Щодо Корсак, то вона єдина з українських шаблісток дійшла до стадії 1/8 фіналу. Спочатку Олександра обіграла хорватку Зої Марію Бальдо (15:8), опісля розібралася з третім номером посіву Луцею Суч з Угорщини (15:13), а ось в 1/8 турнірної таблиці Корсак не змогла вибити з боротьби Ілієву, програвши з рахунком 6:15.

Таким чином, українська фехтувальниця зупинилася за крок від п'єдесталу – на сьомому місці.

Нагадаємо, на Кубку світу з фехтування на візках українські спортсмени здобули вісім нагород.