Ультрас «Шахтаря» подякували фанатам «Динамо» за допомогу
![Ультрас «Шахтаря» подякували фанатам «Динамо» за допомогу](/img/article/4657/1_main-v1515847506.jpg)
«Допомоги динамівських фанатів ми ніколи не забудемо»
Фанати футбольного клубу «Шахтаря» подякували фанатам ФК «Динамо» за те, що ті допомогли їм пережити перші часи після переїзду з окупованих земель. Озвучив подяку ультрас ФК «Шахтар», громадський активіст Віталій Овчаренко в інтерв’ю «Главкому».
«Хочу подякувати всім футбольним фанатам України, які допомагали і луганчанам, і сімферопольцям, і севастопольцям, і донеччанам переїхати, втекти з окупації. А особливо я хотів би відзначити фанатів «Динамо» (Київ), які з першого дня нашого переїзду знайшли в столиці приміщення, де всі, як ми жартуємо, «біженці» з фанатської родини, могли пережити перші часи після переїзду», — сказав Овчаренко.
Як зазначає хлопець, люди тікали з однією сумкою чи рюкзаком: «Сьогодні зранку пішов на роботу, а йому сказали, що за ним вже виїхали. Людина одразу сіла в машину чи на потяг і на виїзд. У Київ поприїжджали в кросівках із сумкою і 50 гривнями в кишені».
«Допомоги динамівських фанатів ми ніколи не забудемо», — резюмував Овчаренко.
Повну версію інтерв’ю читайте тут: Ультрас Віталій Овчаренко: «Шахтар» - це символ Донбасу. А від символів у критичні часи завжди вимагають чіткої позиції.
Коментарі — 0