«Зоря» вирвала неймовірну нічию в матчі проти «Динамо» (відео)

Після сенсаційного успіху в Більбао «Зоря» в Запоріжжі грала проти «Динамо»

У 11 турі УПЛ «Зорі» вдався неймовірний камбек проти «Динамо» – 4:4. «Динамо» перемагало 0:3 після першого тайму в запорізькому матчі.

Після сенсаційного успіху в Більбао «Зоря» в Запоріжжі грала проти «Динамо».

Вже після першого тайму, здавалося, матч можна було закінчувати, адже кияни вигравали – 3:0. Спочатку Мбокані замкнув простріл Кендзьори. Далі забивали Буяльський та Мораєс. Єдиний стовідсотковий момент Зоря змарнувала на 38 хвилині. Незрозуміло як, але Артем Громов з кількох метрів пробив вище воріт.

На 55 хвилині Віда, виправляючи помилку Хачеріді, в штрафному майданчику порушив правила проти Караваєва. Харатін з «позначки» не схибив. На 75 хвилині Іурі зробив перевагу Динамо всього в один гол.

За десять хвилин до фінального свистка Циганков «привіз» штрафний, і Сілас точно пробив у кут – 3:3!

Гол Гармаша, здавалося, подарував гостям перемогу. На 88 хвилині Опанасенко сповна використав довгу передачу з глибини – 4:4! Фантастика!

Цікаво, що пропустивши чотири голи, «Динамо» повторило клубний антирекорд в чемпіонатах України.

Раніше кияни двічі пропускали по чотири м'ячі. Спершу це сталося в поєдинку з «Ворсклою» в сезоні-1996/97 - 3:4, а потім в матчі з «Шахтарем» в минулому чемпіонаті, коли був зафіксований той же рахунок 3:4.

Кияни після 11 турів мають 25 очок. В 12 турі на «Динамо» чекає «Чорноморець».

Зоря – Динамо – 4:4

Голи: Харатін, 56, пен., Іурі, 75, Сілас, 80, Опанасенко, 88  -  Мбокані, 14, Буяльський, 33, Мораєс, 45+1, Гармаш, 82