рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Додатки для Android таємно збирають інформацію про користувачів

  • Розсилка
  <p>Мобільні додатки збирають інформацію про користувачів</p> - Додатки для Android таємно збирають інформацію про користувачів

  Мобільні додатки збирають інформацію про користувачів

  Тисячі додатків для Android без дозволу збирають інформацію про користувачів

  Близько 4 000 додатків для Android без дозволу збирають інформацію про користувачів. Такого висновку дійшла команда нідерландських, швейцарських і італійських вчених.

  Як кажуть дослідники, додатки збирають інформацію про стать користувача, його релігію, статус відносин тощо.

  Додатки використовують наданий Android програмний інтерфейс (Android's installed application methods або IAM`s), який сканує телефон для отримання інформації про всі інші додатки, встановлені на девайсі.

  Вони використовують кілька методів для отримання різної інформації, пов'язаної з встановленими додатками. І жоден з них не має сертифікату від Google.

  Це дає змогу розробникам і рекламодавцям створювати докладні профілі користувачів. За допомогою такого аналізу можна з точністю до 70% визначити стать користувача. Також можна визначити релігію користувача, статус відносин, володіння мовами, країни, якими цікавиться користувач.

  На результати дослідження вже відреагували корпорації Google. Там планують внести кілька змін в нову версію Android, випуск якої запланований на третій квартал 2020 року.

  Джерело: 24tv.ua.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ