В Україні надрукували останню партію паперових паспортів декілька тижнів тому

  Хоча старі паспорти залишаються в обігу, оновити фотографію, змінити прізвище чи отримати новий документ у разі втрати уже неможливо.
  Тепер цифровий паспорт видаватимуть з 14 років, а всі охочі можуть обміняти старий документ на новий. Проте реформа гальмується. Поки що старі паперові паспорти залишаються. Масової видачі біометричних паспортів не буде, сказали в міграційній службі. Хоча експерти переконані, що Україна обрала далеко не найкращий варіант реформи внутрішнього
  • 18 Жовтня, 2016, 07:03
  • Розсилка

  Хоча старі паспорти залишаються в обігу, оновити фотографію, змінити прізвище чи отримати новий документ у разі втрати уже неможливо.

  Тепер цифровий паспорт видаватимуть з 14 років, а всі охочі можуть обміняти старий документ на новий. Проте реформа гальмується. Поки що старі паперові паспорти залишаються. Масової видачі біометричних паспортів не буде, сказали в міграційній службі.

  Хоча експерти переконані, що Україна обрала далеко не найкращий варіант реформи внутрішнього паспорту.

  ID-картка не позбавить від купи інших довідок, навпаки збільшить кількість необхідних папірців. На сучасному документі графічно не прописане місце реєстрації і сімейний стан. Ці данні заховані в електронному чіпі. Для зчитування з нього інформації потрібні спеціальні пристрої.


  Джерело: 24 канал

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ