В ЄС закликають Київ зробити Раду прозорою

  Посол ЄС в Україні закликав пришвидшити впровадження процесу реформ
  Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі закликає Верховну Раду пришвидшити процес впровадження реформ в Україні. [READ_MORE] Про це він заявив під час панельної дискусії на тему: «Парламенти і всеосяжна демократична реформа» сьогодні в Києві. «Ваша країна налаштована на реалізацію амбітної
  • 17 Жовтня, 2016, 12:55
  • Розсилка
  Хьюг Мінгареллі
  Хьюг Мінгареллі

  Посол ЄС в Україні закликав пришвидшити впровадження процесу реформ

  Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі закликає Верховну Раду пришвидшити процес впровадження реформ в Україні.  Про це він заявив під час панельної дискусії на тему: «Парламенти і всеосяжна демократична реформа» сьогодні в Києві.

  «Ваша країна налаштована на реалізацію амбітної програми реформ. Більшість спостерігачів вважають, що впродовж останніх двох років було проведено більше реформ, ніж за період перших 23 років незалежності країни, і щодо цього усі погоджуються», - сказав Мінгареллі.

  Разом з тим він сказав, що «всі також погоджуються з тим фактом, що все ще треба пройти довгий шлях».

  «І зараз важливо пришвидшити впровадження процесу реформ, щоб перетворити Україну на відкрите та демократичне суспільство, а також ввести в дію основні вимоги для забезпечення стійкого та всеосяжного економічного зростання», - наголосив посол ЄС.

  На його переконання, у цьому процесі Верховна Рада повинна бути ефективною та прозорою.

  «І з цієї причини ми розглядаємо необхідність створення ефективної та прозорої Верховної Ради однією з головних цілей у цій країні», - заявив посол.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ