Як живуть і чим займаються найвідоміші хабарники та корупціонери країни

Як живуть і чим займаються найвідоміші хабарники та корупціонери країни

Теперішня влада активно бореться із хабарниками. Практичного кожного місяця в українських ЗМІ вибухає черговий скандал із затриманням корупціонерів чи хабарників. Однак що відбувається після їх затримання.

Одіозний суддя Микола Чаус показав Україні, як законсервувати в банку десятки тисяч доларів і втекти з країни, не маючи навіть закордонного паспорта. На судові засіданні і допити суддя-хабарник так і не з’явився. А від відповідальності його захистила суддівська недоторканість.

Одному із найскандальніших депутатів 2016 року Олександру Онищенку свідомо дали час, аби втекти з України. За 21 один день, поки депутати намагались зняти з нього недоторканність, він встиг втекти в Лондон, де перебуває і досі.

Грошей, які Онищенко заробив газовими махінаціями, вистачає на розкішне життя у Великобританії. Однак на цьому депутат не зупинився та активно тролить НАБУ та Генпрокуратуру в мережі.

Для кожного нового Генпрокурора вже стало традицією – ловити Євремова. Цього разу його на літаку борта затримав Юрій Луценко. Однак чим закінчиться ця історія – прогнозувати не береться ніхто.

Колишній арештант та один із найвідоміших хабарників екс-ректор Національної податкової академії Петро Мельник зараз живе, як вільний птах. Ще три роки тому уся країна спостерігала, як його напівпритомного виводили із зали суду.

Через хворе серце замість тюремної камери Мельника посадили під домашній арешт, а вже за місяць після вироку суду скандальний ректор опинився в Каліфорнії.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів