Жириновський погрожує влаштувати в РФ «такий Майдан, що київський ягідками видаватиметься»

  Політик заявив, що організовує протест, який буде масштабнішим ніж Революція Гідності в Києві
  Лідер ЛДПР і депутат російської Держдуми Володимир Жириновський погрожує масовими протестами через порушення на муніципальних виборах у РФ. Політик заявив, що за підтримки прихильників організовує протест, який буде масштабнішим, ніж Революція Гідності в Києві. «Вибори ваші - це ганьба! Що більше ви будете нас тиснути, то швидше ми
  • 12 Вересня, 14:04
  • Розсилка
  Володимир Жириновський
  Володимир Жириновський

  Політик заявив, що організовує протест, який буде масштабнішим ніж Революція Гідності в Києві

  Лідер ЛДПР і депутат російської Держдуми Володимир Жириновський погрожує масовими протестами через порушення на муніципальних виборах у РФ.

  Політик заявив, що за підтримки прихильників організовує протест, який буде масштабнішим, ніж Революція Гідності в Києві.

  «Вибори ваші - це ганьба! Що більше ви будете нас тиснути, то швидше ми об'єднаємося! Вам такий майдан влаштуємо! Вам київський здасться ягідками! Квіточки будуть тут!», - заявив Жириновський.


  [VIDEO_BLOCK_*]


  Як відомо, 10 вересня у Росії вибирали глав регіонів в окупованому Севастополі, Бурятії, Удмуртії, Мордовії, Карелії, Томській, Свердловській, Ярославській, Бєлгородській, Новгородській, Саратовській, Рязанськійї, Кіровській, Калінінградській областях, Пермському краї і республіці Марій Ел.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ