Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Африканські країни закликали Конго перерахувати голоси на виборах президента

  • Розсилка
  Перемогу на виборах у Конго отримав Фелікс Тшісекеді - Африканські країни закликали Конго перерахувати голоси на виборах президента
  Перемогу на виборах у Конго отримав Фелікс Тшісекеді

  Численні порушення під час голосування затьмарили розмови про демократичний прогрес у Конго

  Африканські країни закликають Конго перерахувати голоси на президентських виборах, щоб забезпечити легітимність майбутньої влади.

  Про це повідомляє Reuters.

  «Африканський блок закликав Демократичну Республіку Конго в неділю перерахувати голоси, віддані на погано організованих президентських виборах, щоб забезпечити легітимність майбутнього уряду та запобігти масовим заворушенням», - йдеться у повідомленні.

  Голосування 30 грудня мало ознаменувати першу демократичну передачу влади у Конго за 59 років незалежності та початок нової ери після 18 років хаотичного правління президента Джозефа Кабіли. Але численні порушення під час голосування затьмарили розмови про демократичний прогрес.

  Втручання Південного африканського співтовариства розвитку (SADC), до якого належать регіональні союзники Кіншаси, такі як Південна Африка та Ангола, може підштовхнути владу до розгляду звинувачень, які висувають деякі учасники перегонів.

  Нагадаємо, Центральна виборча комісія Демократичної республіки Конго оголосила результати виборів президента, які відбулися 30 грудня 2018 року. Перемогу отримав Фелікс Тшісекеді, хоча його головний конкурент Мартін Фаюлу заперечив результати виборів, назвавши їх електоральним переворотом. Католицька церква Конго заявила, що за їх підрахунками, перемогу отримав саме Фаюлу.

  Згодом Мартін Фаюлу, який лідирував в рамках альтернативного підрахунку голосів в Конго, пообіцяв оскаржити офіційні результати виборів президента.

  Джерело: Укрінформ

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ