В Індонезії десятки людей госпіталізовані через отруєння вулканічним газом

Кратер вулкана Іджен є популярним місцем для туристів та гірників
В Індонезії через викиди вулканічного газу госпіталізовано 30 людей, ще 200 осіб евакуювали. Про це повідомляє Reuters.
«В середу індонезійський вулкан випустив великі хмари сірчаного газу, в результаті чого до лікарні потрапило 30 осіб, а популярний туристичний курорт і гірничодобувна ділянка були закриті», - йдеться у повідомленні.
Як зазначається, близько 200 людей, які живуть на схилах гори Іхен в провінції Східна Ява, були змушені евакуюватися.
«Через цей інцидент нікого допускають на територію біля кратера до подальших повідомлень», - сказав представник національного агентства з ліквідації наслідків стихійних лих.
Він додав, що у багатьох жителів спостерігається блювота і ускладнене дихання.
Як відомо, кратер вулкана є популярним місцем для туристів та гірників, які викопують тверду жовту сірку, щоб продавати її.
Вулкан регулярно викидає невелику кількість шкідливих газів, але місце зазвичай залишається відкритим для відвідування.
Свої повідомлення ви можете надсилати на електронну пошту редакції info@glavcom.ua