рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Зеленський – найвидатніший рекорд лицемірства

  • Дмитро Чекалкин

   Eкраїнський перекладач, дипломат, шоумен

  • Розсилка
  Зеленський – найвидатніший рекорд лицемірства

  Повністю вся президентська кампанія Зеленського була побудована на обіцянках, які він не збирається виконувати

  Більшого прецеденту із того, щоб стільки всього наобіцяти і не виконати, як це зробив Володимир Зеленський під час передвиборчої кампанії, ще не було. А через замовчуваність олігархічними каналами проявів такого лицемірства, суспільство поки цим не переймається.

  От Зеленський боровся із офшорами Порошенка, на яких було 3 тисячі доларів, а сам брав участь в оборудках, які назвали найбільшою операцією по відмиванню грошей за всю історію банківського бізнесу. 470 млрд доларів – загальна сума оборудок тільки в одному відділенні Приватбанку.

  Писав, щоб закінчити війну на Донбасі, «нужно просто прекратить стрелять», а тепер називає зрадниками тих, хто здав Крим без бою і не віддав наказу стріляти.

  Жартував про Липецьку фабрику, а сам в ті роки не просто підтримував російські гроші, а гроші з бюджету Російської Федерації на пропагандистські фільми за участю акторів, довірених осіб Путіна. Той же самий Машков.

  Казав, що треба відмовитися від кортежів, а сам збирає їх і переселяється на найдорожчу президентську дачу; стільки кричали про Rotterdam +, що це злочин, а тепер повертаю цю формулу.

  Повністю вся президентська кампанія Зеленського була побудована на обіцянках, які він не збирається виконувати. Такий верх популізму увійде в політичну історію як приклад найпотужнішої брехні за останні десятиріччя.

  Зеленський – найвидатніший рекорд лицемірства. Українське суспільство це поки що не відчуло і не збагнуло за рахунок певної стабільності, які дає нам Нацбанк, Приватбанк чи Нафтогаз. І на які сьогодні нападає Зеленський.

  Джерело: Обозреватель

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Оксана Забужко
  Оксана Забужко

  Українська поетеса, письменниця, літературознавець, публіцист

  Юрій Бутусов
  Юрій Бутусов

  Журналіст, громадський діяч

  Олександр Деркач
  Олександр Деркач

  Банкір, бізнесмен

  Андрій Магера
  Андрій Магера

  Заступник голови Центральної виборчої комісії

  Дмитро Снєгірьов
  Дмитро Снєгірьов

  Співголова громадської ініціативи «Права справа»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ