Раду сьогодні опустили

  Авторитет Ради, і так невисокий, падає далі
  Якщо хочеш вирішити питання – по-перше, його треба було винести на голосування минулого четверга, коли точно був кворум. По-друге, його треба нормально підготувати, і не включати в список «суддів Майдану» тих, хто звинувачується за іншими епізодами.А якщо вже готують позачергове пленарне засідання, то апарат Ради попередньо
  • Ігор Попов

   Народний депутат України

  • 29 Вересня, 2016, 17:02
  • Розсилка
  фото: unian.net

  Авторитет Ради, і так невисокий, падає далі

  Якщо хочеш вирішити питання – по-перше, його треба було винести на голосування минулого четверга, коли точно був кворум. По-друге, його треба нормально підготувати, і не включати в список «суддів Майдану» тих, хто звинувачується за іншими епізодами.
  А якщо вже готують позачергове пленарне засідання, то апарат Ради попередньо оперативно збирає інформацію про можливість явки депутатів, обдзвонює всіх через секретаріати фракцій і доповідає спікеру, чи варто підписувати розпорядження про проведення засідання.  А тепер авторитет Ради, і так невисокий, падає далі. І, відповідно, таку Раду нахиляти, заставляти, розпускати – легше. Почнуть із обмеження прав депутатів. Причини логічні – інколи Рада все-таки намагається реалізувати свої повноваження, в тому числі контрольні.
  Оскільки будуть публікувати списки прогульників, я зараз відлітаю на осінню сесію ПА ОБСЄ, із сьогоднішнього дня в офіційному відрядженні. Зранку, незважаючи на це, прибув до Ради, голосував, скільки встигав по часу, і поїхав до аеропорту.

  Джерело: блог Ігора Попова

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди співпадають з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Денис Казанський
  Денис Казанський

  Журналіст

  Дмитро Гнап
  Дмитро Гнап

  Журналіст

  Дмитро Тимчук
  Дмитро Тимчук

  Народний депутат України (Народний фронт)

  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Тарас Чорновіл
  Тарас Чорновіл

  Журналіст, політичний діяч

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ