Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Україні у немовлят фіксують вроджений кір

  • Розсилка
  В Україні у немовлят фіксують вроджений кір

  Для вироблення колективного імунітету проти кору необхідно, щоб рівень вакцинації досягав 98%, - зазначили у відомстві

  В Україні фіксуються випадки врожденого кору у новонароджених дітей.  Про це повідомляє Центр громадського здоров’я України.

  «Найбільше в Україні на кір хворіють діти - 60,5% (13 950). Найчастіше кір трапляється серед дітей від 5 до 9 років - 31,9% всіх випадків, а також серед дітей віком від 1 до 4 років (2,9%). Викликає занепокоєння кількість хворих віком до 1 року – 1 291 дитина, реєструються випадки вродженого кору», - поінформували у Центрі громадського здоров’я.

  Фахівці наголошують, що український календар щеплень проти кору, паротиту і краснухи принципово не відрізняється від календарів Європейського регіону ВООЗ.

  «Водночас охоплення щепленнями в Україні з 2009 по 2018 рік суттєво нижчі, ніж в інших країнах Європейського регіону ВООЗ. Для вироблення колективного імунітету проти кору необхідно, щоб рівень вакцинації досягав 98%», - зазначили у відомстві.

  Епідеміологи акцентують, якщо дитина пропустила першу чи другу дози вакцини КПК за графіком, або батьки не пам’ятають, коли і які щеплення зроблено дитині, слід якнайшвидше вакцинуватися.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ