Переховування та самокаліцтва. Розвідка оприлюднила «успіхи» російської мобілізації

Переховування та самокаліцтва. Розвідка оприлюднила «успіхи» російської мобілізації
Останні дані щодо відбору на військову службу в РФ свідчать про низький рівень зацікавленості росіян у службі
фото з відкритих джерел

Відзначається вкрай низький моральний стан вже мобілізованих

Підрозділ російських спецпризначенців, що має досвід бойових дій в Сирії, у повному складі відмовився брати участь у подальших спробах штурму Маріуполя. У боях проти ЗСУ з 2 по 4 квітня цей підрозділ втратив близько 30 військовослужбовців. Відтак, надалі спецпризначенці вирішили не випробовувати долю, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

«Останні дані щодо відбору на військову службу в РФ свідчать про низький рівень зацікавленості росіян у службі за контрактом. Згідно звіту про результати рекрутингу в місті Єкатеринбург, навіть на розмову щодо можливості підписання контракту погодилось менше 1% громадян, що перебувають в запасі.

З 397 кандидатів тільки 2 дали згоду на співбесіду. Відмовились – 52, не вийшли на зв'язок – 203, робота щодо 140 кандидатів ведеться», – йдеться у повідомленні.

Відзначається і вкрай низький моральний стан вже мобілізованих. «Зокрема, 7 березня з Новоайдарської поліклініки в напрямку Луганська було відправлено два автобуси ПАЗ із пораненими військовослужбовцями РФ. Відзначається, що переважна більшість з них мають поранення ніг. За висновками лікарів – найвірогідніша причина цих поранень – самокаліцтва з мето уникнення повернення в зону бойових дій», – повідомляє розвідка.

Нагадаємо, розвідка опублікувала ще один список рашистів, причетних до знищення населення у Київській області

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: