рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У зоні ООС за тиждень знешкодили понад 240 одиниць вибухівки

  • Розсилка
  <p>Робота піротехнічних підрозділів ДСНС у зоні ООС</p> - У зоні ООС за тиждень знешкодили понад 240 одиниць вибухівки

  Робота піротехнічних підрозділів ДСНС у зоні ООС

  Фото: Операція об’єднаних сил

  Піротехнічні підрозділи ДСНС виконували роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури

  Піротехнічні підрозділи ДСНС зі складу Об’єднаних сил упродовж тижня знешкодили 241 вибухонебезпечний предмет.

  Про це повідомляє штаб ООС у Facebook.

  «Упродовж тижня піротехнічні розрахунки залучалися 45 разів, обстежили 34 га території, вилучили та знешкодили 241 вибухонебезпечний предмет. Загалом з початку проведення ООС піротехнічні підрозділи залучались 6112 разів, обстежено 6731,64 га території та 17,5 га акваторії, вилучено та знешкоджено 33838 вибухонебезпечних предметів», – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що протягом тижня сили та засоби підрозділів ДСНС України зі складу Об’єднаних сил залучались до піротехнічних робіт, гасіння пожеж, а також забезпечення функціонування пунктів надання допомоги населенню, розміщених у межах контрольних пунктів в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей.  У відповідності до розпоряджень командувача Об’єднаних сил піротехнічні підрозділи ДСНС виконували роботи з очищення від вибухонебезпечних предметів місцевості, об’єктів життєзабезпечення та інфраструктури, супроводжували аварійні бригади комунальних підприємств під час проведення ремонтних та профілактичних робіт на об’єктах електро та водопостачання. 

  У пунктах надання допомоги населенню, розташованих на території контрольних пунктів в’їзду/виїзду рятувальниками було надано медичну та психологічну допомогу 984 особам.

  Упродовж тижня в районі проведення операції Об’єднаних сил надзвичайних ситуацій не виникало. Крім того, на території Донецької та Луганської областей сталося 59 пожеж, під час яких врятовано 2 особи, на пожежах загинули 6 осіб, ще 2 особи отримали травми.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ