рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Паводок на Закарпатті: збитки склали півмільярда гривень

  • Розсилка
  Частина необхідних коштів для відновлення інфраструктури виділять з резервних фондів обласного та районних бюджетів - Паводок на Закарпатті: збитки склали півмільярда гривень
  Частина необхідних коштів для відновлення інфраструктури виділять з резервних фондів обласного та районних бюджетів

  У семи районах необхідно відновити 204 об’єкти на загальну суму 352,3 млн грн

  Загальна сума збитків від травневого паводку на Закарпатті перевищила півмільярда гривень. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської обласної державної адміністрації, інформує УНН.

  «Обласні служби завершили роботу зі встановлення збитків від паводка, що накрив Закарпаття 20 – 25 травня. Загальна сума коштів, необхідних на відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, дорожнього та водного господарства, склала понад 500 мільйонів гривень», - повідомили у прес-службі.  Зазначається, що у семи районах необхідно відновити 204 об’єкти на загальну суму 352,3 мільйонів гривень.

  «Це розмиті автодороги, зруйновані й пошкоджені берегоукріплення, замулені русла річок, пошкоджені мости й мостові переходи тощо. Частина необхідних грошей для цього вже виділяється з резервних фондів обласного та районних бюджетів», - пишуть у прес-службі Закарпатської ОДА.

  Крім ОДА за коштами до резервного фонду державного бюджету звернулися Служба автомобільних доріг в Закарпатській області та Басейнове управління водних ресурсів «Тиса», оскільки комісії з надзвичайних ситуацій підтвердили завдані збитки та здійснили розрахунок потреби на відновлення об’єктів державного значення на загальну суму понад 150 млн гривень.

  Як повідомлялося, у Закарпатській області триває ліквідація наслідків паводку, рівень води спадає.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ