Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Смоленська катастрофа: Експерти США довели факт вибуху на літаку Качинського

  • Розсилка
  Смоленська катастрофа: Експерти США довели факт вибуху на літаку Качинського

  Американські дослідники підтвердили факт вибуху президентського літака

  Голова Смоленської підкомісії Антоні Мацеревич заявив про з'явився новий доказ вибуху на борту літака Ту-154М, який розбився в квітні 2010 року під Смоленськом. Про це повідомляє видання «Польське радіо».

  Він відмітив, що це доводять дослідження, проведені експертами з Національного інституту авіаційних досліджень Вічітского університету.

  «Двері з лівого боку літака були вибиті зсередини ударною хвилею, сила якої в 10 разів перевищувала показники, пов'язані зі швидкістю падіння літака. Все це було розраховано, реконструйовано і наочно продемонстровано експертами Вічітского університету», - повідомив Мацеревич.

  Американські експерти збирають матеріали для створення віртуальної моделі борту Ту-154М на повітряній базі тактичної авіації в Міньску-Мазовецькому.

  Раніше у Путіна лякали Польщу погіршенням відносин через розслідування авіакатастрофи під Смоленськом.

  Нагадаємо, авіалайнер Ту-154 з польською урядовою делегацією на борту розбився 10 квітня 2010 року. Внаслідок катастрофи загинули всі 86 офіційних осіб, які перебували в літаку, на чолі з Лехом Качинським, а також екіпаж літака. Президент Польщі і низка перших осіб держави прямували на траурні заходи у пам'ять про Катинський розстріл співробітниками НКВС СРСР польських військовослужбовців.

  У ході першого розслідування причин катастрофи експерти дійшли висновку, що лайнер зазнав аварії через те, що екіпаж намагався здійснити посадку у густому тумані й зачепив крилом дерево.

  7 лютого повідомлялося, що Польща чекає від Росії передачі уламків літака Ту-154М, на якому під Смоленськом у 2010 році розбився президент Лех Качинський.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ