Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Міністерстві в справах ветеранів працює одна людина

  • Розсилка
  Єдиний працівник Мінветеранів - міністр Ірина Фріз - У Міністерстві в справах ветеранів працює одна людина
  Єдиний працівник Мінветеранів - міністр Ірина Фріз

  Усього передбачається затвердити до штату Міністерства 325 осіб

  У Міністерстві в справах ветеранів досі працює одна людина – міністр Ірина Фріз, решту працівників будуть набирати тільки після вступу на посаду держсекретаря.

  Про це УНН повідомили в прес-службі відомства.

  «У Міністерстві працює наразі тільки Ірина Фріз. Вона чекає затвердження штатного розкладу і можливість брати на роботу людей. Наразі це все регулюється бюрократично. Цього тижня завершився конкурс на посаду держсекретаря, міністерство чекає, коли нарешті дадуть цього держсекретаря», - зазначили в прес-службі відомства.

  За даними прес-служби, тільки за тиждень переможець конкурсу буде затверджений на посаді держсекретаря Міністерства, і зможе, у свою чергу, затверджувати штатний розклад працівників Міністерства.

  У той же час, як пояснили у Міністерстві, близько півтора десятка областей в Україні вже мають своїх представників у Раді ветеранів – їх затвердила міністр за поданням голови Ради ветеранів Володимира Лагоди.

  Крім того, у прес-службі зазначили, що Міністерство розпочне повноцінну роботу після того, як буде заповнено щонайменше 30% штатних вакансій і буде затверджений його кошторис.

  Усього передбачається затвердити до штату Міністерства 325 осіб, з них 200 до центрального апарату, а решта – до територіальних органів.

  Раніше повідомлялося, що Міністерство у справах ветеранів запустило власний сайт.

  У грудні стало відомо, зо зарплата міністра у справах ветеранів складає близько 16 000 грн.

  22 листопада 2018 року Ірина Фріз очолила Міністерство у справах ветеранів.

  Фріз розповіла, що планується запуск процесу утворення Єдиного державного реєстру ветеранів, формування онлайн-кабінету для ветеранів

  Як відомо, Міністерство у справах ветеранів у повному обсязі запрацює у червні 2019 року.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ