Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Відмовитись від Криму? Марчук розповів про неофіційні пропозиції Україні

  • Розсилка
  <p>Хто саме висуває такі пропозиції - Марчук не уточнив</p> - Відмовитись від Криму? Марчук розповів про неофіційні пропозиції Україні

  Хто саме висуває такі пропозиції - Марчук не уточнив

  За словами Марчука пропозиції лунають нібито з метою вирішення конфлікту на Донбасі

  Представник України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи в Мінську Євген Марчук розповів, які неофіційні пропозиції надходять для врегулювання ситуації на Донбасі. Під час спілкування з журналістами Марчук повідомив, що одним з варіантів для вирішення конфлікту на Донбасі пропонують офіційну відмову України від Криму.

  «Я беру участь ще в двох міжнародних платформах щодо Донбасу, то на каво-брейкових паузах кажуть, що якщо Україна офіційно відмовиться, не те що відмовиться, а зніме «кримську проблему», то це може бути серйозна платформа для вирішення питань на Донбасі. Тобто відмовтеся офіційно від Криму і потім можна буде, вони кажуть, що це не остаточне рішення, мовляв, це приватно. Але розмови ведуть зі мною не приватні особи», - пояснив він.

  Хто саме висуває такі пропозиції - Марчук не уточнив.

  Нагадаємо, президент Петро Порошенко закликав Росію «піти геть з України»

  Президент України Петро Порошенко в ході виступу на Генеральній Асамблеї ООН закликав до введення миротворців на Донбасі.

  Джерело: 112 Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ